O mnie
Witam na moim blogu! Przez kilka lat pracowałam w służbie zdrowia jako pielęgniarka. Dzięki temu poznałam problemy pracowników medycznych, pacjentów i ich dylematy.

Obecnie jestem prawnikiem i specjalizuję się w prawie medycznym, farmaceutycznym, ubezpieczeń zdrowotnych, ale również w prawie karnym. Także zajmuję się prawem dla psychologów czy psychoterapeutów.

Doświadczenie zawodowe w medycynie łączę z wiedzą i doświadczeniem prawniczym. Ukończyłam m.in. Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzę wykłady i szkolenia z zakresu prawa medycznego szeroko rozumianego m.in. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, studiach podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego.

W wolnych chwilach biegam, chodzę na basen i jeżdżę rowerem. Uwielbiam gotować i poznawać nowe smaki oraz prowadzić samochód.

Również piszę artykuły dla specjalistycznych czasopism oraz polecam dwie swoje książki: "Prawo w medycynie" i "Udzielanie pomocy terapeutycznej. Aspekty prawne"

Zapraszam do korzystania z blogu.


Zapraszam również do kontaktu na:
1. Facebooku: 
PrawoWMedycynieIPsychologii
2. Twiterze:
Prawowmedycynie
3. Linkedin

Zapraszam również na stronę swojej kancelarii: Kancelaria prawna LEXMEDI z siedzibą w Warszawie:  http://lexmedi.pl/

Agnieszka Fiutak